Aké je dnes meno? Nájdi kto má dnes a zajtra meniny. Rozšírený kalendár slovenských i cudzích mien pre Slovensko. Meniny a mená pre roky 2019, 2020.

Domov >> Aké je dnes meno? Nájdi kto má dnes a zajtra meniny. Rozšírený kalendár slovenských i cudzích mien pre Slovensko. Meniny a mená pre roky 2019, 2020.


Kto má dnes meniny? Menný - meninový kalendár mien s menami
Kto má dnes meniny? Menný – meninový kalendár mien s menami

Aké je dnes meno? Nájdi kto má dnes a včera meniny na Slovensku. Menný – meninový kalendár mien s menami podľa mesiacov a dátumy nájdete na nasledovných odkazoch podľa jednotlivých mesiacov.

Celoročný kalendár menín pre Slovensko: január, február, marec, apríl, máj, jún, júl, august, september, október, november, december   Hľadáte meno pre svoje dieťa, či  už pre chlapca alebo dievča? Ak áno tak tu nájdete mená pre deti a ich detailný zoznam. 

   Ktoré sú najkrajšie mená, respektíve ktoré sú najobľúbenejšie na Slovensku? Ich zoznam nájdete na nasledovných odkazoch: najkrajšie chlapčenské mená, najkrajšie dievčenské mená.

   Neviete nájsť to správne meno pre meno svojho domáceho miláčika.V tom prípade ste na správnom mieste. Na nasledovných odkazoch určite nájdete zvieracie mená ktoré hľadáte:  mená pre psov a fenky, mená pre mačky a kocúrov, mená pre kone  a mená pre škrečkov.

Aký je význam mien? Tu nájdete ich pôvod.