Webový portál Naturalminevita – informácie, novinky a zábava


Internetové rádioVyberte si a počúvajte Slovenské internetové rádia online!

 


Automatický prekladač slov, viet a textov online. Rýchle preklady textov.Prekladové slovníky slovensko-ruský, maďarský, taliansky, poľský, anglický, česky, nemecký, latinský, francúzsky a mnohé iné….


predpoveď počasia Predpovede a mapy počasia pre Slovensko a Európu.

 


Horoskop na každý deň, týždeň, mesiac a rok Potrebujete zistiť čo Vás čaká a neminie v nasledovných dňoch, týždňoch, mesiacoch či dokonca v priebehu roka? Vzájomné pohyby planét a zeme vplývajú na Vás.


BlahoželaniaBlahoželania, priania, pozdravy a gratulácie pre: narodeniny, meniny, Deň matiek a MDŽ, Vianoce, Silvester, Nový rok, Veľká noc, svadba, Valentín 


Kalendár mienCeloročný kalendár menín pre Slovensko podľa mesiacov a dní, najčastejšie mená pre deti, chlapcov a dievčatá.

 


Pracovný kalendárPracovné a nepracovných dni. Zmena času na letný a zimný, Priestupný rok, významné dni, rovnodennosti a slnovraty – prvý jarny, letný, jesenný a zimný deň.


Štátne sviatkyDni pracovného pokoja, štátne sviatky, pamätné a medzinárodné dni na Slovensku. Medzinárodné svetové významné dni a sviatky.


Školské prázdninyŠkolský kalendár a termíny prázdnin, školské prázdniny pre roky  na Slovensku a všetky kraje.

 


Peľový kalendár naturalminevitaPeľový kalendár rozpisuje stručne kedy kvitnú stromy, byliny a trávy ktoré zvyknú byť zdrojom sezónnej alergie na Slovensku.

 


Peniaze, financieKurzový lístok ECB/NBS, menové kurzy, Forex, akcie, akciové indexy, komodity, ekonomické a finanančné kalkulačky


Poštové smerovacie čísla slovesných obcí a miest NaturalminevitaKompletný zoznam PSČ pre Slovensko. Súhrnne údaje o okresoch, krajoch a regiónoch na Slovensku.

 


Medzinátelefónne predvoľby, operátori, smerové volacie čísla Naturalminevitarodné telefónne predvoľby do všetkých štátov, slovenské a české predvoľby mobilných operátorov a pevných liniek.

 


Presný aktuálny čas na SlovenskuPresný aktuálny čas a dátum na Slovensku. Svetový čas v hlavných metropoliach sveta a časové zóny po svete.


Internet v kockeZistenie IP adresy, eranie rýchlosti pripojenia & ping internetu, písanie zavináču, klávesové skratky, anonymné surfovanie a dejiny internetu


Sny a snívanieSny, snívanie a ich význam. Veštenie zo snov – veľký snár.

 


GramatikaPravidlá slovenského pravopisu by mal poznať každý z nás. Tí čo ich už čiastočne zabudli, si môžu slovenský pravopis zopakovať na našich stránkach online.


Autoškola testy a dopravné značkyZvládli by ste skúšku z autoškoly? Zopakujte všetky dopravné značky a zákon o cestnej premávke pre úspešné zvládnutie skúšok v autoškole.


Prevod mier. Prevodník a premena jednotiek onlineTabuľky prevodov fyzikálnych jednotiek sú potrebné v mnohých prípadoch v našom každodennom živote. Pripravili sme najpoužívanejšie prevody jednotiek v praxi.


Citáty, výroky, povery, pranostiky, porekadlá a prísloviaCitáty, výroky, povery, pranostiky, porekadlá a príslovia

 


Naturalminevita logo firmy